5219 відгуків
0 (800) 20-98-87
Запчасти и оборудование для ремонта мобильных телефонов

Блоки живлення лабораторні

Ні для кого не секрет, що одним з найбільш корисних приладів до домашньої майстерні радіоаматора є лабораторний блок живлення. Що це і для чого взагалі він нам потрібен?
Лабораторний блок живлення (або ЛБП) являє собою стабілізований джерело живлення, який забезпечує високу точність напруги на виході незалежно від навантаження. Діляться на два типи: імпульсні і лінійні (трансформаторні).
Практично всі виробники лабораторних блоків живлення підтримують, з незначними відмінностями, міжнародний стандарт іменування. Щоб уникнути плутанини, найважливіші характеристики БЖ відображені в назві моделі.
Літери до кімнати — це код виробника (PS, HY, AX, APS, AD)
Максимальна видавана потужність (напруга і струм) відображена числом зазвичай 4-значним, рідко 3 - або 5- ("3005" або "305" - напруга до 30В і максимальний струм до 5А, "1502" – напруга до 15В і струм до 2А)
Число після риски — число каналів (наприклад, два каналу "HY3005-2", три каналу "APS3003S-3D")
Розглянемо, наприклад, блок живлення WEP PS-305D, PS – код виробника WEP, 305D – напруга 30В, сила струму 5А, одноканальний або ще один популярний блок живлення AIDA AD-1502D+. AD – код виробника AIDA, напруга 15В, сила струму 2А, одноканальний. Приклад трьохканального блоку живлення APS3005S-3D. APS – виробник ATTEN, напруга 30В, сила струму 5А, трьохканальний.
В залежності від потужності, що різні моделі дають на виході:
напруга: 0..15В(18В) ..30В(32В) ..(50В)60В
ток: 0..2А(3А) ..5А ..10А ..20А 30А ..
У регульованих лабораторних БЖ передбачено роздільне регулювання вихідних напруги і струму: на корпусі є зручні потенціометри (крутилки) або кнопки.
За типом, лабораторні БЖ бувають:
одноканальні;
двоканальні (мають два регульованих виходу напруги);
триканальні (три виходи: як правило, 2 регульованих, і 1 нерегульований +5В
Для самих простих завдань, таких як ремонт мобільних телефонів, підійдуть одноканальні джерело живлення. У них самий різноманітний вибір моделей:
за потужностями: малопотужні до 3А, середні до 5А, потужні до 30А, надпотужні до 60 і вище
по індикації: цифровий LED (світлодіодні), цифрові LCD (рк), аналогові стрілочні індикатори
управління: аналогові потенціометри, цифрові енкодери, цифрові кнопки
В інтернет магазині «MasterClub» Ви знайдете великий вибір моделей таких виробників як WEP, AIDA, Baku, Zhaoxin, ATTEN, VANTEK і подібних. Придбати можете як оптом, так і вроздріб.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner