5218 відгуків
0 (800) 20-98-87
Запчасти и оборудование для ремонта мобильных телефонов

Шлейфи

Сучасні смартфони і планшети володіють достатньо надійною і стійкою до зовнішніх негативних впливів конструкцією, і при виконанні умов їх експлуатації здатні прослужити своєму власникові досить тривалий час. Це забезпечується завдяки модульним принципом конструкції сучасних гаджетів, в якій умовно можна виділити три основні групи деталей: системну плату і процесор, функціональні блоки (наприклад, модуль гарнітури або мікрофона), і з'єднувальні шлейфи на роз'єми. Останні являють собою, як правило, негнучкі плоскі кабелі, які здійснюють з'єднання функціональних блоків мобільного пристрою і його системної плати. Шлейфи можуть виходити з ладу в разі механічних пошкоджень смартфона, або ж внаслідок окиснення його з'єднувальних контактів при попаданні на них рідини або пилу. В такому випадку потрібно проводити заміну пошкодженої деталі на працездатний аналог.
Переваги шлейфів на роз'єм гарнітури і мікрофону
Представлені в широкому асортименті в нашому каталозі шлейфи на роз'єм гарнітури і мікрофону, що підходять для смартфонів і планшетів широкого модельного ряду, виділяються серед аналогічних комплектуючих конкурентів своїми високими експлуатаційними характеристиками:
- відмінна якість всіх комплектуючих забезпечує їх надійну роботу протягом тривалого проміжку часу; - повна сумісність з широким модельним рядом мобільних пристроїв різних виробників; - відповідність технічних і габаритних характеристик з оригінальними деталями спрощує установку змінних деталей.
Деталі для смартфонів і планшетів
Компанія Masterclub пропонує оптимальний вибір високоякісних шлейфів на роз'єм гарнітури і мікрофонів, придатних для смартфонів і планшетів великої кількості різноманітних моделей. Для їх замовлення необхідно оформити заявку на нашому сайті або зв'язатися з нашим відділом продажів за контактним номером телефону.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner