5219 відгуків
0 (800) 20-98-87
Запчасти и оборудование для ремонта мобильных телефонов

Вакуумні ламінатори і автоклави

Вакуумні апарати використовуються для ремонту техніки з дисплеями. Вони дозволяють провести якісну заміну розбитого екрана, шляхом приклеювання нового. Ламінатори і автоклави дозволяють провести операцію якісно, без пухирців. Приклеєний дисплей від заводського нічим не відрізняється. Процедура заміни відбувається з використанням комплектуючих з вакуумним сепаратором, які допомагають відклеїти розбите скло від дисплейного модуля.
Особливості вакуумних апаратів: ламінаторів та автоклавів
Смартфони — найбільш зручна техніка, що дозволяє мати комп'ютер і телефон завжди під рукою, проте найбільша їхня проблема частих поломок. Від необережного користування страждають найчастіше скла. Вакуумні апарати — автоклави і ламінатори дозволяють швидко якісно вирішити цю проблему. Представлена техніка володіє наступними особливостями:
можливо ламінування екранів будь-яких марок смартфонів;
зручне керування завдяки наявності дисплеїв в більшості моделей;
є вбудовані вакуумний насос і компресор;
комплектуючі з вакуумним сепаратором;
заламінувати один дисплей можна за 10 хвилин;
потужність обладнання сягає 800 Вт;
робоча поверхня дозволяє ламінувати відразу кілька смартфонів одночасно;
працюють практично безшумно;
з автоматичним пневматичним замком.
Автоклави і ламінатори, комплектуючі з вакуумним сепаратором
Вакуумні апарати дозволяють провести заміну дисплея за кілька хвилин. Наявність комплектуючих з вакуумним сепаратором допомагає позбавиться від розбитого екрана, отклеив його від тачскріна. Ламінатори і автоклави приклеюють новий дисплей без бульбашок повітря, завдяки наявності компресора.
Для замовлення товару можна ознайомиться з асортиментом, де представлені різноманітні моделі апаратів для проведення ремонту мобільної техніки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner