5218 відгуків
0 (800) 20-98-87
Запчасти и оборудование для ремонта мобильных телефонов

Допоміжна хімія (лаки, клеї та розчинники)

У сучасних майстернях з ремонту смартфонів, планшетів, ноутбуків та інших цифрових ґаджетів щодня використовується велика кількість різноманітних деталей і витратних матеріалів. Від їх якості багато в чому залежить ефективність ремонтних операцій, тому, якщо ви хочете, щоб ваші клієнти залишалися винятково задоволені якістю виробленої роботи, потрібно вибирати для роботи тільки якісні комплектуючі та витратні матеріали. До такої групи для ремонту ґаджетів належать різноманітні силіконові клеї, ізоляційні лаки, а також інші типи допоміжної хімії. Її призначення полягає в скріпленні окремих функціональних елементів пристрою в одне ціле, а також ізоляції робочих модулів пристрою від зовнішнього середовища.
Ізоляційні лаки для ремонту ґаджетів
Представлені в цьому розділі силіконові клеї, ізоляційні лаки та інші типи допоміжної хімії для ремонту цифрових ґаджетів мають низку істотних переваг перед продукцією, пропонованою іншими постачальниками:
спеціально розроблений для використання в ремонті та збиранні цифрових пристроїв склад;
оптимальні тепло- та електроізоляційні властивості, які не втрачають своїх характеристик упродовж тривалого часу;
у разі потреби, представлені клеї або лаки легко видаляються із застосуванням відповідних засобів.
Силіконові клеї та допоміжна хімія
У нашому каталозі ви знайдете найповніший асортимент усієї необхідної для ремонту цифрових ґаджетів допоміжної хімії. Представлені ізоляційні лаки та силіконові клеї розроблені спеціально для цього, і тому мають найкращі експлуатаційні характеристики й максимально зручні у використанні. Для їх придбання необхідно заповнити просту форму на нашому сайті або зв'язатися з нашим відділом продажів телефоном.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner