5218 відгуків
0 (800) 20-98-87
Запчасти и оборудование для ремонта мобильных телефонов

Вимірювальні прилади

Для ремонту дисплейних комплектів використовується різне обладнання, однак без застосування цифрових вимірювальних приладів виконання навіть найпростіших операцій значно ускладнюється. Що ж являють собою пристрої для твору замірів? Мультимер — це багатофункціональний прилад, який поєднує в собі функції вольтметра, амперметра і омметра. Основною його функцією є діагностика пристроїв: смартфона, комп'ютера і т. д.
Обладнання для ремонту дисплейних комплектів
Особливостями цього виду обладнання для ремонту дисплейних комплектів є:
компактність, невеликі розміри;
зносостійкість, витримує різні навантаження;
контролює постійне і змінне напруга;
здійснює контроль постійного струму;
перевіряє діоди і транзистори;
діапазон вибирається вручну;
пристрій цифрового типу;
витримує змінний струм до 20 А;
витримує постійна напруга до 1000 В;
діапазон значень до 20 мкФ;
діапазон опору до 200 Ом;
незначна вага.
Цифрові вимірювальні прилади
Цифрові вимірювальні прилади — це пристрої, в яких вимірювання безперервної величини відбувається шляхом автоматичного перетворення в дискретні сигнали. Останні відображаються на дисплеї у вигляді цифрового коду. Цифрові вимірювальні прилади значно зручніше, ніж аналогові, володіють високою точністю, допомагають практично безпомилково визначити наявність поломки і відносяться до обладнання для ремонту дисплейних комплектів.
Придбати мультимер можна, скориставшись послугами компанії Masterclub, де представлений великий асортимент моделей з відмінними характеристиками. Прилад має дуже демократичну ціну, є можливість отримання техніки в будь-якій точці країни.
Вимірювальні прилади

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner